Trenujeme - darčekové poukážky


Trenujeme.sk vznikol ako internetový portál a magazín zameraný na cyklistiku, triatlon, beh, plávanie a zdravý životný štýl. Športom žijeme a preto sme sa rozhodli ponúkať nami overené a kvalitné značky oblečenia a doplnkov Sportful a Alé, ako aj bicykle Isaac a Pinarello. Ku kvalitnej výbave patrí aj správna výživa a vitamíny, tak do nášho portfólia pribudli značky PowerBar, MycoMedica či Activlab. Našu ponuku neustále rozširujeme a náš e-shop ladíme tak, aby sa vám nakupovalo čo najpohodlnejšie.

  • Má e-shop
  • Nemá kamenné prevádzky
  • Ponúka elektronickú poukážku
  • Ponúka fyzickú poukážku
Web
https://trenujeme.sk
Platnosť
Darčeková poukážka je platná 12 mesiacov odo dňa vystavenia.
Osobné prianie
Nie, ale môžeme vám vytvoriť unikátny zľavový kód.
Podmienky použitia

Poukážku môžete uplatniť na akýkoľvek tovar v našej ponuke. Môžete si vybrať z bohatej ponuky cyklistických dresov, cyklistických búnd, nohavíc a cyklistických doplnkov od značiek Alé Cycling, Sportful, Karpos, CEP a POC a ďalších. Darčeková poukážka sa nedá zameniť za hotovosť, je určená len na nákup akéhokoľvek tovaru z ponuky www.trenujeme.sk. V prípade, že bude hodnota objednaného tovaru nižšia, ako je hodnota uplatnenej darčekovej poukážky rozdiel sumy nie je možné vrátiť.

Chcete niečím potešiť svojich blízkych, no nie ste si istí, či bude váš výber správny alebo zháňate darček na poslednú chvíľu? Darčekový poukaz je to pravé čo hľadáte. Obdarujte svojich blízkych darčekovou poukážkou v hodnote 60, 100, 150, 200 alebo 300 eur. Darčekovou poukážkou nemusíte potešiť len vašich blízkych. Obdarovať môžete svojich zamestnancov, kolegov, známych alebo vašich obchodných partnerov. Tlačenú formu poukážky vám doručíme v darčekovom balení zašleme na vami zvolenú adresu podľa vybraného spôsobu doručenia. Možnosť zakúpiť aj v elektronickej podobe. Zľavový kód vám vygenerujeme, alebo vytvoríme osobitný kód podľa vašej požiadavky. Ako poukážku uplatniť? Na poukážke je uvedený kód, ktorý zadáte v nákupnom košíku a hodnota poukážky tak bude odpočítaná z ceny jeho nákupu. Ak má vybraný tovar vyššiu cenu ako je hodnota poukážky, sumu nad rámec poukážky je možné doplatiť. Na aký tovar sa dá poukážka uplatniť? Poukážku môžete uplatniť na akýkoľvek tovar v našej ponuke. Môžete si vybrať z bohatej ponuky cyklistických dresov, cyklistických búnd, nohavíc a cyklistických doplnkov od značiek Alé Cycling, Sportful, Karpos, CEP a POC a ďalších. Darčeková poukážka sa nedá zameniť za hotovosť, je určená len na nákup akéhokoľvek tovaru z ponuky www.trenujeme.sk. V prípade, že bude hodnota objednaného tovaru nižšia, ako je hodnota uplatnenej darčekovej poukážky rozdiel sumy nie je možné vrátiť. Aká je doba platnosti poukážky? Darčeková poukážka je platná 12 mesiacov odo dňa vystavenia.

Poukážka 60 € Do obchodu
Poukážka 100 € Do obchodu
Poukážka 150 € Do obchodu
Poukážka 200 € Do obchodu
Poukážka 300 € Do obchodu

Podobné značky


Kategórie


Aby sme Vám ušetrili čas, roztriedili sme naše poukážky do výstižných kategórií.

S nami si už nad darčekmi hlavu lámať nemusíte.