Slovenský folklór - darčekové poukážky


Slovenský folklór je internetový obchod, ktorý spája krásu slovenských ľudových výšiviek so súčasnou módou a prináša tak na trh nápaditý a originálny dizajn. Ten môžete na eshope nájsť v podobe dámskych, pánskych aj detských tričiek, košieľ, mikín, ruksakov a šatiek Taktiež si môžete sami vyskladať a dať ušiť originálny odev len pre vás.

  • Má e-shop
  • Nemá kamenné prevádzky
  • Ponúka elektronickú poukážku
  • Neponúka fyzickú poukážku
Web
http://www.slovensky-folklor.sk
Platnosť
12 mesiacov
Osobné prianie
nie
Podmienky použitia

Darčekovú poukážku je možné jednorazovo použiť na nákup tovaru v eshope www.slovensky-folklor.sk. Kód uvedený na poukážke je potrebné zadať v košíku do políčka „Zľavový kupón“. Ak je celková suma vyššia ako hodnota poukážky, zákazník doplatí zvyšok sumy + balné. Ak je celková suma nižšia ako hodnota poukážky, zvyšok hodnoty bez náhrady prepadáva. Darčekovú poukážku je možné použiť iba na kúpu tovaru, nevzťahuje sa na služby ako je doprava. V jednej objednávke je možné použiť maximálne jednu darčekovú poukážku. Darčekovú poukážku nie je možné vymeniť za hotovosť.

Darčeková poukážka v Slovenskyfolklor.sk poteší každého, kto sa nebojí kombinovať nápadité ľudové prvky v súčasných moderných outfitoch.

Poukážka 10 € Do obchodu
Poukážka 20 € Do obchodu
Poukážka 30 € Do obchodu
Poukážka 40 € Do obchodu
Poukážka 50 € Do obchodu
Poukážka 100 € Do obchodu

Podobné značky


Kategórie


Aby sme Vám ušetrili čas, roztriedili sme naše poukážky do výstižných kategórií.

S nami si už nad darčekmi hlavu lámať nemusíte.