Oslavan Slovakia - darčekové poukážky


Spoločnosť Oslavan Slovakia sa venuje predaju a servisu poľnohospodárskej techniky pre oblasť vinohradníctva a ovocinárstva, taktiež tu nájdete komunálnu techniku, všetky komponenty potrebné pre výstavbu opornej konštrukcie do viníc a sadov, konštrukčných prvkov proti krúpom a proti dažďovým systémom v ovocných sadoch. V spolupráci s poprednými európskymi pestovateľmi a šľachtiteľmi sa venujú aj predaju sadeníc vínnej révy.

  • Má e-shop
  • Nemá kamenné prevádzky
  • Ponúka elektronickú poukážku
  • Neponúka fyzickú poukážku
Web
http://www.eshop.oslavan.sk
Platnosť
6 mesiacov od zakúpenia
Osobné prianie
nie
Podmienky použitia

Pre uplatnenie poukazu jeho kód napíšte do poľa "Vaša poznámka k objednávke". Hodnota poukazu Vám bude pri následnom spracovaní objednávky odpočítaná. Poukaz je možné vystaviť aj na inú sumu. Toto stačí uviesť do poznámky k objednávke.

Darčeková poukážka v Oslavan Slovakia je vhodná pre veľkopestovateľov, malopestovateľov aj záhradkárov. Z našej širokej ponuky si vyberie každý, kto pestuje vínnu révu či sa venuje ovocinárstvu, ale aj drobný pestovateľ kvetín, okrasných stromov, kríkov a pod. Každý, kto má kúsok prírody pri svojom dome, chate či kancelárii alebo kto sa venuje prírode a jej úprave profesionálne si určite príde na svoje.

Poukážka 20 € Do obchodu
Poukážka 30 € Do obchodu

Podobné značky


Kategórie


Aby sme Vám ušetrili čas, roztriedili sme naše poukážky do výstižných kategórií.

S nami si už nad darčekmi hlavu lámať nemusíte.