Maliarskeplatno.sk - darčekové poukážky


Maliarskeplatno.sk prináša sortiment potrieb pre všetky umelecké duše. Môžete si vybrať plátna, papiere, farby, štetce, maliarske stojany a ďalšie kreatívne pomôcky a doplnky. Na internetovej stránke tohto eshopu sa môžete nechať inšpirovať aj zaujímavým blogom o umení.

  • Má e-shop
  • Nemá kamenné prevádzky
  • Neponúka elektronickú poukážku
  • Ponúka fyzickú poukážku
Web
http://www.maliarskeplatno.sk
Platnosť
Platnosť darčekového poukazu je do jedného roku od dátumu jeho kúpy. O predĺženie platnosti poukazu je možné požiadať písomne mesiac pred uplynutím jeho platnosti (možnosť predĺženia je max. 1 mesiac).
Osobné prianie
nie
Podmienky použitia

Darčekový poukaz si nie je možné uplatniť pre vyplatenie uvedenej sumy poukazu v hotovosti. Rozdiel, ktorý by vznikol ak by suma poukazu bola vyššia ako kúpna cena tovaru nie je možné si nárokovať. Ak by vznikol rozdiel, ktorý by vznikol ak by suma poukazu bola nižšia ako cena tovaru, je potrebné tento rozdiel doplatiť a to buď platbou vopred na účet, alebo bude rozdiel uhradený pri prevzatí dobierky.

Darčeková poukážka v Maliarskeplatno.sk je kreatívnym a originálnym darčekom vhodný pre všetky umelecky zamerané duše vo vašom okolí :) Navyše si môžete vybrať darčekový poukaz z 12 krásnych motívov.

Poukážka 20 € Do obchodu
Poukážka 30 € Do obchodu
Poukážka 40 € Do obchodu
Poukážka 50 € Do obchodu
Poukážka 60 € Do obchodu
Poukážka 70 € Do obchodu
Poukážka 100 € Do obchodu

Podobné značky


Kategórie


Aby sme Vám ušetrili čas, roztriedili sme naše poukážky do výstižných kategórií.

S nami si už nad darčekmi hlavu lámať nemusíte.