GUMI WOOD decking - darčekové poukážky


Terasa GUMI je séria inovatívnych riešení a úplne nový spôsob drevených terás. Špeciálne navrhnutý konektor, vhodne pripravené modulárne dosky, moderné metódy úpravy dreva, online nástroje na dizajn podlahy vám umožnia, aby ste si teraz mohli zostaviť vlastnú drevenú terasu, rýchlo a bez zbytočných nákladov. Poskladajte si vlastný drevený terasový systém, s dodaním až k vašim dverám. Podlaha je pripravená na individuálnu inštaláciu bez akejkoľvek odbornej pomoci alebo špeciálneho náradia - bez pílenia, bez vŕtania, bez hluku. Zvládne to ktokoľvek. Nechajte rozžiariť a rozvoňať svoju terasu alebo balkón prírodným drevom z Jaseňa. S GUMI je to úplne jednoduché! Nové oblasti použitia: BALKÓNY, TERASY A TERASY S HYDROIZOLÁCIOU – kdekoľvek kde inštalácia klasických drevených podláh doteraz nebola možná. Všetky inovatívne riešenia sú chránené patentovými právami v: EÚ, USA a ČĽR.

  • Má e-shop
  • Má kamenné prevádzky
  • Ponúka elektronickú poukážku
  • Neponúka fyzickú poukážku
Web
http://www.gumideck.sk
Platnosť
Karty majú obmedzemú platnosť 1 rok
Osobné prianie
Ano
Podmienky použitia

Vloženú čiastku je nutné vyčerpať jednorázovo. Kartu môžete využiť na nákup drevenej podlahy GUMI a doplnkov v prostrednictvom webstranky www.gumideck.sk alebo napiste na email [email protected]

Darčeková karta na ktorú môžete vložiť ľubovoľnú čiastku, a výber vzoru ulozenia drevenej terasy GUMI už ponechajte na obdarovaného. Karty sú prenosné, môžete ich zakúpiť online.

Poukážka s voliteľnou hodnotou Do obchodu

Podobné značky


Kategórie


Aby sme Vám ušetrili čas, roztriedili sme naše poukážky do výstižných kategórií.

S nami si už nad darčekmi hlavu lámať nemusíte.