Dimex.sk - darčekové poukážky


Spoločnosť Dimex.sk prináša na slovenský trh prvotriedny sortiment z oblasti interiérových materiálov. Papierové tapety, vinylové tapety, vliesové tapety, samolepiace fototapety, vliesové fototapety a bordúry na stenu, vlastnú výrobu digitálnych fototapiet s komplexnou ponukou a servisom. Okrem toho ponúka dekoračné nálepky na stenu, kreatívne tetovačky, papierové fototapety, lepidlá a tmely, náradie na tapetovanie, stropné podhľady a lišty, samolepiace tapety, špeciálne fólie na dvere DIMEX, bambusové obklady, dekoračné predmety ako vázy, misky, umelé kvety.

  • Má e-shop
  • Má kamenné prevádzky
  • Ponúka elektronickú poukážku
  • Neponúka fyzickú poukážku
Web
http://www.dimex.sk
Osobné prianie
nie
Podmienky použitia

Darčekovú poukážku môžete využiť na celý sortiment z e-shopu dimex.sk, a to tak, že pri konkrétnej objednávke použijete jedinečný kód napísaný na poukaze. Daná hodnota sa následne odpočíta z celkovej ceny nákupu. Suma objednávky by nemala byť nižšia ako je uvedená hodnota na poukážke.

Nálepka na stenu, obraz, váza, tapeta alebo fototapeta? Chcete obdarovať vašich najbližších niečím, čím by si mohli skrášliť svoje bývanie, ale obávate sa, že sa netrafíte do ich vkusu? Vďaka darčekovej poukážke si vyberú dokonalý darček úplne sami! Skvelý darček, ktorým určite nič nepokazíte. Vhodný pre tých, čo si chcú svoje bývanie vylepšiť. Poteší každého narodeninového oslávenca alebo známeho, čo prerába dom či byt.

Poukážka 10 € Do obchodu
Poukážka 15 € Do obchodu
Poukážka 20 € Do obchodu
Poukážka 30 € Do obchodu
Poukážka 40 € Do obchodu
Poukážka 50 € Do obchodu
Poukážka 70 € Do obchodu

Podobné značky


Kategórie


Aby sme Vám ušetrili čas, roztriedili sme naše poukážky do výstižných kategórií.

S nami si už nad darčekmi hlavu lámať nemusíte.